Jastrabi z Jastrabej

Družina jastrabov bola založená zakladateľmi skautingu na Jastrabej ešte keď jej členovia boli len malé deti. druzina_roka_2009 Je to prvá družina ktorá na Jastrabej vznikla. Od založenia sa v nej vystriedalo veľa rôznych členov niektorí odišli a niektorí sa neskôr pridali. Najväčším úspechom našej družiny bolo prvé miesto v súťaži Družina roka v roku 2009. Našu družinu do tejto súťaže prihlásila Medulienka a my sme boli veľmi prekvapení a šťastní keď sa nám podarilo prebojovať sa až do finále. druzina_roka_2009 Vo finále sme sa snažili umiestniť sa čo najlepšie a veru sa nám to aj podarilo. Toto víťazstvo našej družine veľmi pomohlo a jej členov motivovalo k ďalšej odhodlanej činnosti v zbore. Zaviedli sme si znovu pravidelné družinovky a časom sme začali vytvárať aj program pre mladšie družiny. V súčastnosti je naša družina už viac roverská a našim hlavným programom je organizovanie akcií a družinoviek pre ostatné družiny v našom zbore.

Posledná aktualizácia: 5. Jún 2017